MercedesyUzywane.pl
w Polsce od 1998 roku

O firmie

Misją Martruck jest kompleksowa, perfekcyjna i maksymalnie dopasowana do potrzeb klienta obsługa wszystkich pojazdów użytkowych i innych środków transportowych za atrakcyjną cenę.

Zakres naszych działań jest szeroki, począwszy od doradzenia klientowi typu podwozia, zabudowy i przyczepy/naczepy aż do znalezienia rozwiązania najkorzystniejszego ekonomicznie. W niektórych wypadkach jest to pojazd nowy, w innych używany, ważne są wyliczenia różnic w kosztach eksploatacji dla pojazdów nowych i używanych. Klient może zakupić dowolny zespół pojazdów (podwozie + zabudowa + przyczepa/naczepa) nowych, testowych lub starszych, używanych. Specjalizujemy się w obsłudze firm branży spożywczej na podwoziu Mercedes-Benz, zabudowy Igloocar, agregaty chłodzące TK lub Carrier natomiast przyczepy / naczepy najczęściej marka Krone.

Firma  Martruck jest kierowana przez Marka Pazurkiewicza - związanego od wielu lat z siecią Mercedes-Benz - oraz managerów będących specjalistami w danym obszarze działalności. Zarządzający zaczynał w 1994 r. na stanowisku sprzedawcy w Mercedes-Benz Bielsko-Biała. Następnie kilkukrotnie uzyskiwał tytuł najlepszego sprzedawcy pojazdów Mercedes-Benz w Polsce, rozwijał działy sprzedaży pojazdów w różnych salonach dealerskich Mercedes-Benz, jako pierwszy kompletował, sprzedawał oraz służył swoją wiedzą innym w bardzo specjalistycznych pojazdach jak MB SLT (DMCZ 250T).