MercedesyUzywane.pl
w Polsce od 1998 roku

Przedstawicielstwa

O sile naszej firmy decydują nie tylko kompetencje, wiedza i doświadczenie naszych pracowników, lecz także z grono rzetelnych i sprawdzonych partnerów.

Każde kolejne wspólne przedsięwzięcie udoskonala naszą współpracę i sprawia,że klient otrzymuje pojazd najwyższej jakości w dogodnym dla siebie terminie.

W zakresie zabudów współpracujemy z najlepszymi firmami. Jesteśmy regionalnym przedstawicielem firmy Igloocar.

IGLOOCAR jest liderem na rynku krajowym w produkcji i sprzedaży samochodowych nadwozi specjalistycznych.
Od ponad 25 lat jest producentem nadwozi specjalistycznych przeznaczonych do transportu artykułów spożywczych. Nadwozia chłodnicze, izotermiczne, lodownie, furgonowe, do przewozu i dystrybucji napojów montowane są na wszystkich markach i typach podwozi samochodów, przyczep i naczep. Posiadają wszystkie certyfikaty, świadectwa jakości, spełniają wymagania przepisów krajowych i zagranicznych, w tym norm międzynarodowej umowy ATP.

Produkowane przez IGLOOCAR nadwozia opracowywane są przez zespoły doświadczonych inżynierów przy współpracy z instytutami naukowymi wyższych uczelni oraz renomowanymi firmami z Niemiec, Włoch i Francji.

                              

 

W zakresie pojazdów specjalnych typu karawan pogrzebowy jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy Biemme Special Cars s.r.l..

Firma została założona w 1991r w Ospedaletto Euganeo, i od samego początku przywiązywała ogromną uwagę do projektowania i rozwoju idei w dziedzinie karawanów pogrzebowych. Dzięki współpracy z projektantami branży motoryzacyjnej powstawały coraz piękniejsze i coraz bardziej innowacyjne projekty zaspakajające najbardziej wymagające apetyty zakładów pogrzebowych.