MercedesyUzywane.pl
w Polsce od 1998 roku
« powrót do listy
wygasa:2020-01-01 Unimog. Niezastąpiony  w warunkach zimowych.

Unimog. Niezastąpiony w warunkach zimowych.

W mroźne zimy, Unimog jest nieodzownym pomocnikiem w walce ze śniegiem i lodem. W regionie narciarskim, temperatury mogą dochodzić do -20 ° C, przy 50 cm świeżym śniegu . W takich przypadkach, Unimog musi być na drodze o 3 rano do zapewnienia bezpiecznej, odśnieżonej trasy 

Niezawodną technologią są, koła,wspomaganie układu kierowniczego, szybki bieg wsteczny.

Koła tylne idą w tych samych koleinach co koła przednie, zapewnia to dostateczną przyczepność do poruszania się pojazdu w trudnych warunkach.

"Elektroniczny Szybki Rewers", z drugiej strony, pozwala Unimogowi bardzo szybko przełączać się między biegiem do przodu i do tyłu. Po tym wszystkim, Unimog ma nie tylko jeden bieg wsteczny, ale trzy. Podczas usuwania śniegu na parkingach Unimog często jeździ tam iz powrotem i szybko zmienia kierunki jazdy z  przodu do tyłu, tym samym zwiększa wydajność odśnieżania - śnieg z parkingów może być w ten sposób usunięty szybciej niż bez tej technologii.

Kolejną atrakcją jest pług śnieżny - układ hydrauliczny Unimoga  Zapewnia to, że część ciężaru pługu może być przeniesiona do przedniej osi. Stopień obciążenia jest płynnie regulowany za pomocą zestawu wskaźników. To zwiększa przyczepność na przedniej osi, zmniejsza zużycie ostrza pługu, chroni nawierzchnię drogi, a także zmniejsza hałas.

Chcesz więcej informacji?

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej

 

« powrót do listy