MercedesyUzywane.pl
w Polsce od 1998 roku

 Pojazdy używane pochodzą z sieci Daimler AG, a w szczególności: Mercedes-Benz Bank AG, Mercedes-Benz Leasing GmbH, Mercedes-Benz CharterWay GmbH, Daimler Fleet Management GmbH

 W stałej ofercie  ok. 5000 specjalistycznych pojazdów ciężarowych używanych marki Mercedes-Benz

 Wszystkie pojazdy są

Sprawne technicznie

Każdy pojazd przechodzi przegląd w Autoryzowanej Stacji Obsługi Mercedes-Benz

Każdy pojazd posiada gwarancję

Każdy pojazd posiada aktualny UDT,TUV lub stacja diagnostyczna

 

Co to jest Unimog ?

Unimog może zastąpić każdy samochód ciężarowy czy też traktor, sprawdza się jako pojazd roboczy oraz ciągnik. Tam gdzie napęd na 4 koła zawiedzie to z pewnością Unimog z takim napędem da radę. Jego przydatność i możliwość zastosowania są tak szerokie, że w zasadzie mógłby zastąpić wszelkiego rodzaju pojazdy komunalne, specjalne, traktory, ciągniki itp. Do tej pory Unimog jest jedynym tak uniwersalnym pojazdem na świecie. Jako jedyny daje możliwość zamontowania zabudowy z przodu, z tyłu i pośrodku. W terenie nie ma sobie równych w każdych warunkach. Podsumowując Unimog to bezkonkurencyjny pojazd wysoce specjalistyczny dla ludzi i firm szukających najlepszych rozwiązań. Co więcej nie ma branży, terenów i warunków którym ten pojazd by nie sprostał.

                                                                      

Rodzaje Unimogów

W zależności od zapotrzebowania istnieją trzy typoszeregi Unimoga:

Unimog U20- uniwersalny nośnik narzędzi o DMC od 7,5t do 9,3t. Szczególnie dedykowany służbom komunalnym. Idealne połączenie traktora komunalnego z ciężarówką z napędem na 4 koła.

            

Unimog U300/U400/U500- profesjonalny nośnik narzędzi o DMC powyżej 7,5 t. do 16t. Świetnie sprawdzają się w całorocznej eksploatacji dając znakomity wynik ekonomiczny. Można je zabudować wokół całego nadwozia

                      .

Unimog U4000/U5000- dedykowane do jazdy w terenie ze względu na uniwersalną ramę podłużnicową, napęd na wszystkie koła z blokadami mechanizmów różnicowych oraz osie portalowe.

         

 Nośniki urządzeń

Unimog jako jedyny tego rodzaju pojazd posiada cztery punkty montażu narzędzi i zabudowy dzięki czemu może być w użyciu przez cały rok. Krótka chwila i zamiast np. pługu mamy kosiarkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu pojazd wykorzystywany jest w 100 %. Co więcej można zamontować np. 3 kosiarki na raz co daję ogromną oszczędność czasu z potrojeniem efektu.